wtorek, 26 maja 2015

Teorie spiskowe #1 Czy Franka i pani Foster to same osoby?

Hej!
Przychodzę do was z nowym postem, a mianowicie "Czy Franka i pani Foster to te same osoby"?
Kreskówka, którą chyba każdy pamięta, a jeśli nie to w skrócie wam ją opowiem. Historia opowiada o domu, który założyła tytułowa pani Foster. Są tam porzucone wymyślone stwory i różne kreatury, które może adoptować dziecko. Jest tam też Franka, która pomaga starej pani Foster, ale zaraz.... a może to te same osoby?!
Przybliżę wam taką teorię. Zaczynamy!
Teoria jest następująca.
Pani Foster jest babcią Franki, ale może to nie prawda? Może to tak naprawdę wymyślona swoja młoda interpretacja. Pani Foster jest już dosyć stara więc potrzebuje do tego pomocnika. Kto by był lepszy od samej młodej siebie? Nie wierzycie? Więc popatrzcie:
Fryzury są dość podobne, prawda? Obie mają na sobie zielone swetry, białe bluzki oraz spódnice koloru niebieskiego. Przypadek? Nie sądzę. 
Ale czekajcie... 
W jednym z odcinków DDZPPF Franka miała prawo jezdy!
No i to burzy naszą teorię. Więc trochę to obrócimy.
Dlatego ktoś stworzył jeszcze jedną teorię.
Pani Foster jest babcią Franki. Więc może tak pani Foster umarła ze starości? Wnuczka odziedziczyła po niej dom dla zmyślonych przyjaciół, ale nie mogła pogodzić się ze stratą ukochanej babci, więc... tak stworzyła sobie panią Foster. To by tłumaczyło fakt, że jest dość energiczna staruszką.
To była moja pierwsza teoria. Która teoria wam bardziej pasuje? Podzielcie się tym w komentarzu! Macie jakieś fajne teorie? Piszcie do mnie na adres: loony.blog@wp.pl
Ja się zbieram pa :)


1 komentarz:

  1. Woooo... Calkiem ciekawa teoria, nigdy się nie zastanawiałam, że jedna z moich ulubionych kreskówek może mieć jakiś głębszy sens :D Seria super się zapowiada ;)
    Zapraszam: Mój blog-klik!

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz na moim blogu, dzięki Wam mam więcej chęci na dodawanie postów :)